از اینکه وبسایت  هیوا طرح را جهت بازدید و خرید انتخاب کرده اید سپاسگذاریم . کاربر گرامی ، شما با پذیرش شرایط و قوانین مندرج در زیر ، عضو هیوا طرح خواهید شد:

قوانین و مقررات:

1-خرید کلیه فایل های سایت فقط بصورت تکی و بدون عضویت در سایت صورت می گیرد . جهت خرید طرح ها بصورت یک جا از طریق پشتیبانی سایت اقدام نمایید.

.

2-هیوا طرح  مسئولیتی در قبال ایرادات محتوایی فایلها شامل اشتباهات تایپی یا غلطهای املایی یا هر گونه اشتباه در محتوای فایل و ... نداشته و فقط پشتیبانی و اجرای صحیح فایل ها را بر عهده دارد.

.

3- فروش و یا قرار دادن فایلهای اختصاصی هیوا طرح در انجمن ها ، کانال ها ، وبلاگها و دیگر سایتها ممنوع می باشد و قابل پیگیری قضایی توسط مراجع قانونی می باشد.

.

4- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده ، تخلف و یا خراب کاری در سایت توسط کاربر ، هیوا طرح می تواند از طریق مراجع قانونی از فرد خاطی شکایت کند.

.

5-کلیه فعالیت های HeyvaTarh.Com منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین و مقررات HeyvaTarh.Com تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت HeyvaTarh.Com به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.هیوا طرح دات کام دسترسی و استفاده شما از این سایت را منوط به قبول قوانین مربوطه می‌داند که با دسترسی و استفاده از این سایت شما این قوانین را قبول کرده‌اید و نیازی به اخذ امضاء از شما نیست.

.

6-خرید فایل از "هیوا طرح دات کام" به آدرس HeyvaTarh.Com هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده و فایل خریداری شده صرفاً جهت چاپ در آن واحد تجاری می باشد. (خریدار می تواند از مشتری خود بابت فایل هزینه طراحی یا هزینه ویرایش دریافت کند).

.

درصورتیکه که برای کسب و کار خود سامانه آنلاین نظیر سایت، کانال تلگرام و... راه اندازی نموده اید می بایست نکات زیر را رعایت کنید:

.

+ قرار دادن فایل لایه باز در سامانه ممنوع می باشد.

.

+ تصاویر  درج شده در سامانه می بایست با کیفیت پایین باشند، به طوریکه قابلیت چاپ نداشته باشند.

.

+ شما صرفاً مجاز به درج پیش نمایش فایل ها به قصد چاپ آنها ،‌ در سامانه آنلاین می باشید و فروش فایل لایه باز(همچنین تصویر با کیفیت فایل) و اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش از طریق سامانه ممنوع می باشد. (توجه کنید اخذ هزینه طراحی یا هزینه ویرایش فایل در مراکز تجاری فیزیکی بلامانع است).

.

در صورتیکه مشتری سامانه قصد چاپ طرح را نداشت و صرفا فایل لایه باز طرح یا تصویر با کیفیت طرح (با ویرایش یا بدون ویرایش) را درخواست نمود می بایست مشتری را به HeyvaTarh.Com  هدایت کنید.

.

 7-خریدار فایل می بایست با نصب و استفاده از نرم افزارهای مورد نیاز نظیر winrar، فتوشاپ، افترافکت و ... آشنایی کامل داشته باشد، نصب نرم افزارها و ویرایش فایل خریداری شده به عهده خریدار بوده و خدمات نصب نرم افزار، آموزش، ویرایش و چاپ از طرف مجموعه هیوا طرح دات کام انجام نمی گیرد. نرم افزار های گرافیکی و ویدیویی مورد نیاز برای باز کردن فایل های سایت بروی گوشی قابل نصب نبوده، و خریدار می بایست برای استفاده از فایل از کامپیوتر استفاده نماید.

.

8- دقت نمایید با توجه به ماهیت سایت و دانلودی بودن فایل ها درخواست عودت وجه پس از خرید فایل به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد و بازگشت وجه امکانپذیر نیست.

.

9-مسئولیت حفاظت از فایل های خریداری شده از HeyvaTarh.Com به عهده مشتری می باشد و درصورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و ... )، هیچگونه مسئولیتی متوجه "هیوا طرح دات کام" نمی باشد.

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد